EURASIA AIRSHOW 2018

EURASIA AIRSHOW 2018

EURASIA AIRSHOW HAKKINDA

Eurasia Airshow 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.Eurasia Airshow, etkileyeci uçak sergileme alanını ve nefes kesen uçuş gösterilerini yakından görmek için 28 Nisan 2018 cumartesi günü Antalya Uluslararsı havalimanı’na davet ediyor.

Türkiye’nin Hızla Büyüyen Havacılık Sektörü, Eurasia Airshow ile Zirve Yapıyor!

Eurasia Airshow, havacılık ve uzay sektörünün lider marka ve sanayilerini bir araya getiriyor! Eurasia Airshow 25-29, Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’ da düzenlenecek.

Sivil, ticari ve askeri havacılık markaları, üreticileri ve yan sanayi firmaları ile geniş bir katılımcı vizyonu olan Eurasia Airshow katılımcılarının yaklaşık % 70’i yurt dışından gelecek. Eurasia Airshow organizasyonlarının en kritik süreçlerinden biri olan uçuş planlaması ve yönetimi, OTAKU tarafından sağlanacak.

Antalya Uluslararası Havalimanı içinde toplam 300 bin metrekarelik alanda, 50 bin metrekare kapalı alan, 65 chalet, 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı bulunacak. Eurasia Airshow’da, 500’ ün üzerinde uluslararası katılımcının yanı sıra 150’nin üzerinde askeri ve sivil delegasyon katılımı ile 100’ün üzerinde ülkeden 100 binden fazla profesyonel ziyaretçi hedefleniyor.

Eurasia Airshow, uçuş kabiliyetlerini sergileyebilmeleri açısından yeterli altyapıya ve büyüklüğe sahip Türkiye’nin en işlek ilk üç havalimanından biri olan Antalya Uluslararası Havalimanı’nda yapılacak. Bu ölçekte uluslararası havacılık organizasyonlarının gerçekleştirilmesinde performans kriterleri arasında yer alan teknik ve operasyonel altyapı elverişliliği, askeri uçak teknik gereksinimlerinin karşılanması, yer hizmetleri kapasitesi, eğlence ve alışveriş olanakları, konaklama kapasitesi, ulaşım kolaylığı ve uygun hava şartları gibi koşulların tümünü sağlaması nedeniyle Antalya seçildi. Bu tercihin önemli sebeplerinden bir diğeri de ev sahipliğini yaptığı G20 zirvesindeki uluslararası başarısıdır. Antalya’nın, Türkiye ve dünyanın önemli turizm merkezlerinden biri olması fuara olan ilgiyi ayrıca arttıracak faktörlerden biridir.

EURASIA AIRSHOW, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Genel Kurmay Başkanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Türk Havayolları gibi önemli kurumların destek ve işbirlikleri ile gerçekleşiyor!

ALAN PLANI

Eurasia Airshow 2018 Alan Planı

Açılış Saatleri / Programı

Ticari Gün

  • Yaka kartları organizasyon kayıt desklerinden temin edilebilir
Ticari günü açılış saatleri
25 Nisan 2018 (Çarşamba) 11.30 – 17.30
26-27 Nisan 2018 (Perşembe-Cuma) 09.30 – 17.30

Halk Günü

  • Ticari ziyaretçilerde halk gününde giriş yapabileceklerdir.
Halk Günü Açılış Saatleri
28-29 Nisan 2018 (Cumartesi-Pazar) 09.00 – 18.00

 

Capella Creative Agency Reklam Ajansı olarak Antalya’da düzenlenecek Eurasia Airshow 2018 katılımcı markalarına başarılar dileriz. Markalarımıza değer katmaktan onur duyarız.

 

daha fazla bilgi için Eurasia Airshow 2018 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Site içinde arayınız